Armored Warfare: Discord oraz Teamspeak

Witajcie,

Jakiś czas temu My.com postanowiło zreorganizować swój serwer na Discrodzie. Jest to dobry moment, aby krótko przypomnieć Wam zarówno o oficjalnym Discrodzie jak i Teamspeaku Armored Warfare.

TEAMSPEAK 3

Teamspeaka chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Prosty komunikator głosowy używany przez wielu graczy od dawien dawna.

Jeżeli szukacie serwera do rozmów podczas gry w plutonie lub spotkań swojego batalionu (możecie poprosić o stworzenie dla Was osobnego kanału) to bez problemu znajdziecie tam miejsce dla siebie.

Link do serwerats.armoredwarfare.eu

DISCORD

Program który w ostatnim czasie dość szybko zyskuje na popularności. To co najbardziej różni Discorda od TS’a to fakt, iż oferuje on nie tylko kanały głosowe, ale i tekstowe. Oprócz tego każdy może założyć swój własny serwer kompletnie za darmo w kilka chwil.

Jedną z ciekawszych opcji jest brak konieczności instalowania programu na naszym komputerze. Aby skorzystać z komunikatora możemy dołączyć do wybranego przez nas serwera przy użyciu samej przeglądarki.

Również i na Discordzie AW istnieje kilka przygotowanych kanałów pod plutony i bataliony, z których każdy może skorzystać w dowolnej chwili.

Link do serwera: https://discord.gg/a4ewNVh

GAMESTONE

To czy użyjecie, któregoś z ww. programów zależy już tylko od Was. Jeżeli korzystacie z Discorda to zapraszamy Was do dołączenia na nasz serwer Gamestone.

Oprócz możliwości porozmawiania na tematy związane m.in. z AW możecie również bezpośrednio zwrócić się do, któregoś z redaktorów, a jeżeli nikogo akurat nie zastaniecie to zawsze możecie zostawić nam PW, na pewno odpiszemy. 😉

Link do serwera: https://discord.gg/vm5MT7x

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij