Arena – Konkursy moderatorów #2

Witajcie,

Poniżej znajdziecie kolejny konkurs przygotowany przez moderatorów Armored Warfare. Całość, tak jak poprzednio, odbywa się na serwerze Discord AW na kanale contest_room.

KONKURS

Wydarzenie startuje 13 lutego, a kończy się 16 lutego 2018 roku. Wszystko co musicie zrobić to zamieścić (w trakcie konkursu, 00:00-23:59 – przyp. red.) na kanale contest_room zrzut ekranu (gracz może zamieścić tylko jedno zgłoszenie na dzień) z jak największa liczbą punktów całkowitej wydajności w trakcie 1 meczu.

NAGRODY

Codziennie do wygrania jest:

  • Pierwsze miejsce: 3 złote skrzynie z łupami
  • Drugie miejsce: 2 złote skrzynie z łupami
  • Trzecie miejsce: 1 złota skrzynia z łupami

 Źródło: discord

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij