Aktualizacja 0.25 i RU PTS

Witajcie,

Niedawno wspominałem Wam, że na RU PTS dostępna jest aktualizacja 0.25. Dzisiaj postanowiłem, że przygotuję dla Was krótką listę tego co ciekawego można tam znaleźć.

Nie będę wymieniał rzeczy oczywistych, które pojawiły się w oficjalnym artykule.


Okno kolejki

Wraz z 0.25 w grze pojawi się nowe, gorsze okno kolejki. Gracze nie będą już wiedzieli ile osób stoi w kolejce i ile pojazdów każdej z klas się w niej znajduje.


Diamentowe wzmocnienia

Pojawi się nowy typ wzmocnień – diamentowy, są one 12-godzinne i mają mocniejszy efekt (np. +100% do reputacji).


Nowa zawartość skrzynek

Wielu z was zapewne ciekawi jak wygląda zawartość platynowych skrzynek, które mają zawierać złoto. Nie wygląda to najlepiej, ilości jakie wypadają to na przykład 19 albo 200 szt. złota.

Z kredytami wygląda to trochę lepiej ponieważ kilka razy trafiło mi się 10 mln. Na tym filmiku możecie zobaczyć co wypadło z 15 skrzynek: Klik


VBL z AC

VBL TOW otrzymał szybkostrzelne działko automatyczne. Tutaj znajdziecie statystyki maszyny z działkiem, a tutaj statystyki amunicji (nie przebijecie nią ani przodu ani boków MBT):

Poniżej znajdziecie również krótki filmik z poligonu:


PT-85

W plikach gry pojawiła się nieukończona ikonka PT-85 – pojazdu, który w przyszłości ma zastąpić PT-76 na pierwszym poziomie.


Zmiany w dowódcach

Nie wszyscy dowódcy są dostępni na RU PTS. Szczerze mówiąc, nie przyglądałem się zbytnio ich umiejętnościom, te zapewne jeszcze ulegną zmianie, ale to co rzuciło mi się w oczy to to, że np. Kirsanov posiada teraz w prawy górnym rogu bonus do HP pierścienia wieży zamiast do przyśpieszenia.

Tutaj zamieszczam zrzuty ekranu umiejętności dostępnych dowódców. Możecie porównać ikonki zdolności z tymi, które są dostępne obecnie.


Specjalne Operacje

W nowej aktualizacji zostanie wprowadzony drugi sezon Specjalnych Operacji. Oznacza to nowe osiągnięcia i nowe nagrody.

Dla drugiego sezonu Specjalnych Operacji również powstanie poradnik, tak jak to było poprzednio.


Detale

Oczywiście pojawią się również nowe detale, część z nich jest dostępna za osiągnięcia w Specjalnych Operacjach, widoczne powyżej.


sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij