Abrams AGDS – buff dla działka automatycznego

@Aktualizacja – W przyszłości wieża AGDSa dostanie buffa.

Witajcie,

Wraz z dzisiejszą aktualizacją Abrams AGDS otrzymał obiecanego wcześniej buffa. Co zmieniło się w praktyce? Poniżej znajdziecie zrzuty ekranu z porównaniem.

Co z zasięgiem minimalnym PPK? Tego akurat jeszcze nie zmieniono, wciąż jest to około 75 metrów (aczkolwiek pociski latają jak chcą i mogą trafić w cel przy 60 lub nawet 45 metrach).

Czy ten buff coś pomoże? Oceńcie to sami, ale to o co najbardziej prosili gracze (większy zapas amunicji, lepszy pancerz lub kamuflaż) zostało zignorowane, widać My.com wie lepiej niż sami gracze czego oni chcą. 😛

Poniżej znajdziecie krótki filmik z poligonu prezentujący Abramsa AGDS po buffie.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij